top of page
giriş.jpg

MİSYONUMUZ ve VİZYONUMUZ

Müşterilerine üst seviyede kalite ve hızda hizmet sağlamak, insana, doğaya ve çevreye saygılı olmak, sahip olduğu geniş hizmet ağı ile sektörde öncü bir kuruluş olmaktır.

Uluslararası lojistik sektörünün kapsamış olduğu iş alanlarının tamamında hizmet veren ABC Lojistik, sektöründe global bir güç olmayı kendisine hedef edinmiştir.

SİZE NELER
SUNUYORUZ?

'
 

İş birliği yaptığımız müşterilerimize, ortaklarımıza ve çalışanlarımıza değer katmayı önemsiyoruz. Avantajlı hizmetlerimizi keşfetmek için detaylara göz atabilirsiniz.

Tecrübeli ekibimizle, karayolu taşımacılığında en hızlı ve etkin çözümleri sağlamak için buradayız.

Deneyimli ekibimizle, hava yolu taşımacılığında en pratik ve verimli çözümleri sunmak için buradayız.

Profesyonel ekibimizle, deniz yolu taşımacılığında size en uygun ve verimli çözümleri sunmak için buradayız.

MÜŞTERİ             MUTLULUĞUNA
         

'
 

ABC Lojistik olarak, müşterilerimizin en zorlu ve talepkar lojistik ihtiyaçlarını, yaratıcı çözümlerimiz ve planlama becerimizle sorunsuz bir şekilde çözdüğümüzde, müşterilerimizin memnuniyetini görmek ve huzurlarını hissetmek bizim için çok değerlidir.

YOLCULUK

abcgörsel3.jpg
kara yolu.jpg

İŞBİRLİĞİ İLE

KARA YOLU HİZMETLERİMİZ

Yurtiçi ve uluslararası kara yolu taşımacılığında çözüm odaklı yaklaşımımız operasyon deneyimimiz ve sınırsız iş gücü potansiyelimizle her zaman müşterilerimizin yanındayız.Uzman ekibimiz ürünlerinizin teslimatınızı uygun maliyetler, esnek, yaratıcı ve çözüm odaklı hizmeti size sağlamaya çalışıyor. En büyük motivasyonumuz müşterilerimiz ile birlikte büyümek ve güçlenmek. Modern araç filomuz, güçlü acenta ağı ile tüm Avrupa’ya ve Asya ülkeleri ile Türkiye arasında parsiyel, komple araç taşıma hizmeti vermekteyiz.

HER BÖLGEYE

HAVA YOLU HİZMETLERİMİZ

Ürün, sektör ve kapasitede herhangi bir sıralama olmaksızın, tüm kargolarınızı havaalanından havaalanına ya da kapıdan kapıya, en ekonomik ve rekabetçi fiyatlarla taşıyor, navlunlarımızı sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirliyoruz.

ABC Lojistik olarak, havayolu taşımacılığının gerektirdiği hızlı hizmeti sağlamak için operasyonel mükemmelliği ön planda tutuyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz diğer uluslararası lojistik hizmetlerinde olduğu gibi havayolu taşımacılığında da hizmet ve çözüm odaklı anlayışımızı devam ettiriyoruz.

hava yolu.jpg
Deniz Yolu.jpg

TÜM LİMANLARA

DENİZ YOLU HİZMETLERİMİZ

Dünya ticaretinin %85’inin denizyoluyla gerçekleştiği günümüzde ABC Lojistik 1993 yılından bugüne kadar geliştirdiği geniş ağı ile uluslararası denizyolu taşımacılığında ön plana çıkmıştır. Deneyimli kadromuzla en karmaşık görünen lojistik ihtiyaçlarınızı bile sorunsuz şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

TÜM LOKASYONLARA

DEMİR YOLU HİZMETLERİMİZ

Abc Lojistik olarak demiryolu taşımacılığı diğer taşımacılık hizmetleri ile entegre ediyor. Özellikle yurt içinde demiryolu taşımacılığı alanında yaygın faaliyet gösteriyoruz.

Çevre dostu, sabit süreli ve düşük risk taşıyan 4 akslı vagonlardan platform ve habis tipi vagonlara kadar geniş yelpazede hizmet vermekteyiz. Vagon temini, dorse, blok trenle servis, tek veya grup vagon servisi, açık ve kapalı vagon ‘’shippersown’’ ve ‘’railway owned’’ konteyner taşıma, terminal elleçleme ve danışmanlık hizmetlerini sunmaktayız.

demiryoluu.jpg
bottom of page