top of page

KURUMSAL

1992 yılında faaliyete başlayan ABC, kurulduğu günden bu yana sektörde yıllardır kazanmakta olduğumuz tecrübe ve yenilikçi kimliğimiz ile çalıştığımız firmalara lojistik kapsamında çeşitli hizmetler vermeye devam ediyoruz.

Hizmet verdiğimiz her konumda iş ortaklarımız ile birlikte büyüdük ve geliştik. Taşıma, depolama ve dağıtım alanlarını ustaca yürütmenin yanı sıra, müşterilerimize stratejik çözümler üreterek bu zaman dilimini verimli kullanmalarına yardımcı oluyoruz.

ABC, merkez üssü stratejik konuma sahip Kayseri'de, 5.000 m² kapalı, 30.000 m² açık alan üzerine kurulu olup, operasyonlarının bir bölümünü buradan yönetmekte ve "Dünya'nın Her Noktasına" erişim sağlamaktadır.

ABC iş ortaklarına, tedarikçilerinden başlayıp müşterilerine kadar devam eden lojistik süreci tek elden yönetmektedir. Başta Asya ve Avrupa olmak üzere Tüm Dünya'ya transfer gerçekleştiren ABC, İş Ortaklarına; Kara, Hava, Deniz ve Demiryollarını kullanarak kısa zamanda üstün kalite hizmet sunarken, aynı zamanda “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesinden ödün vermeden, çıkış noktasından varış noktasına kadar her türlü çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

Hizmet verdiğimiz her konumda müşterilerimizin başarılı olmalarına yardımcı olmak, ticaret süreçlerini verimli hale getirebileceğimiz yaratıcı çözümler ortaya koymak ve her alanda avantaj sağlamaktı. Bunların yanı sıra, ABC Lojistik, tüm bu faaliyetlerin merkezinde kendine bir yer belirlediği için bir marka haline geldi.

Zaman içerisinde hizmet noktalarını büyük bir ölçüde genişleten ABC, en son teknolojiler ile donatılmış çevreci, verimli ve yasal süreç çerçevesinde durmadan yol alabilen araçları ile kombine bir şekilde lojistik hizmeti sunmaktadır.

Misyonumuz.

Müşterilerine üst seviyede kalite ve hızda hizmet sağlamak, insana, doğaya ve çevreye saygılı olmak, sahip olduğu geniş hizmet ağı ile sektörde öncü bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz.

Uluslararası lojistik sektörünün kapsamış olduğu iş alanlarının tamamında hizmet veren ABC Lojistik, sektöründe global bir güç olmayı kendisine hedef edinmiştir.

Değerlerimiz.

  • Adaletli ve yenilikçi bir yönetim anlayışı benimseriz.

  • Takım halinde başaramayacağımız hiçbir zorluk yoktur. İşini sadık, tutkulu, çözüm odaklı bir ekip ile birbirimize güç katarız.

  • Hizmetlerimizde tüm paydaşlarımızın müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve bizimle bağlantısı olan herkesin ihtiyaçlarını anlar, sevgi ve saygımızı ön planda tutar ve kararlarımızı buna göre veririz.

  • Yenilikçi ve farklı fikirler ile sektörümüze ışık oluruz.

  • Bulunduğumuz toplumun gelişimine katkı sağlamanın bir görev olduğunu bilerek hareket ederiz.

  • Etik değerlerimiz ve sürdürebilirliğe olan prosedürlerimiz sayesinde sadece lojistik sektörünün de değil sosyal hayata da sorumluluk bilinciyle bakarız.

bottom of page