top of page

GRUPAJ

LTL (Less-Than-Truckload Shipping) diğer adı ile Grupaj veya Parsiyel Operasyonlar, değişen ve globalleşen dünyada lojistik sektöründe müşterilere sunulan alternatif taşıma modellerinden birisidir. Bu modelde amaç teslimatı aynı güzergah üzerinde ve aynı bölgede bulunan tam bir araç doluluğunu sağlamayan ürünlerin maliyet avantajı yakalaması adına aynı araç içerisinde birleştirilmesidir.

Biz ABC Lojistik olarak grupaj operasyonlarımızda müşterilerimizin taşıma maliyetlerini minimuma indirme hedefi ve ilkesi ile ilerlemekteyiz ve bu doğrultuda operasyonlarımızı dizayn etmekteyiz.

Türkiye'den Avrupa'nın her yerine grupaj hizmeti sağlayan ABC Lojistik, Avrupa'nın her ülkesinde kurmayı planladığı depolarla da dağıtım ağını genişletmeyi planlamaktadır.

Lojistik hizmetlerimizde sağladığımız farklı çözümlerden biriside grupaj operasyonumuz içerisinde yer alan tedarik etme noktasından nihai alıcıya ulaşana kadar ki süreci de yönetmektir. Bu operasyonda talep edilen en uygun ürün bulunarak nihai tüketiciye ulaştırılmaktadır. ABC Lojistik, grupaj operasyonunda müşterinin süreçlerle ve prosedürlerle minimum düzeyde zaman harcayarak memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir.

GRUPAJ TÜRLERİ NELERDİR?

forklift-truck copy.png

Modern araç filosu, deneyimli kadrosu ve güçlü acente ağı ile müşterilerine tüm Avrupa ve Asya ülkeleri...

ABC Lojistik, nitelikli insan gücü ve teknolojik altyapısı ile FCL (Tam Konteyner Yükü) ve LCL (Parsiyel...

Türkiye ile Dünyanın tüm havalimanları arasındaki her türlü havayolu taşımacılığında ekonomik...

Çevre dostu, sabit süreli ve düşük risk taşıyan demiryolu taşımacılığında 4 akslı vagonlardan...

bottom of page