top of page

GRUPAJ

LTL (Less-Than-Truckload Shipping) ya da bilinen diğer adıyla Grupaj veya Parsiyel Operasyonlar, lojistik sektöründe müşterilere sunulan alternatif taşıma modellerinden biridir, özellikle değişen ve globalleşen dünyada önemli bir yer tutar. Bu model, aynı güzergah üzerinde ve aynı bölgede bulunan ancak tam bir araç doluluğunu sağlayamayan ürünlerin maliyet avantajı elde etmek amacıyla aynı araç içinde birleştirilmesini sağlar.

ABC Lojistik olarak, grupaj operasyonlarımızda müşterilerimizin taşıma maliyetlerini minimize etmeyi ve verimliliği artırmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda operasyonlarımızı tasarlıyor ve yönetiyoruz.

Türkiye'den Avrupa'nın her bölgesine grupaj hizmeti sunan ABC Lojistik, aynı zamanda Avrupa genelinde depo ağı kurarak dağıtım ağını genişletmeyi planlıyor.

Grupaj operasyonlarımızda, tedarik noktasından nihai alıcıya kadar olan süreci yönetmek de hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Müşterilerimize en uygun ürünleri sağlayarak nihai tüketiciye ulaştırıyor ve operasyon süreçlerini optimize ederek müşteri memnuniyetini artırmayı amaçlıyoruz.

modern-truck-filled-with-shipping-boxes-warehouse-bay-generative-ai.jpg

GRUPAJ TÜRLERİ NELERDİR?

forklift-truck copy.png

Modern araç filosu, deneyimli kadrosu ve güçlü acente ağı ile müşterilerine tüm Avrupa ve Asya ülkeleri...

ABC Lojistik, nitelikli insan gücü ve teknolojik altyapısı ile FCL (Tam Konteyner Yükü) ve LCL (Parsiyel...

Türkiye ile Dünyanın tüm havalimanları arasındaki her türlü havayolu taşımacılığında ekonomik...

Çevre dostu, sabit süreli ve düşük risk taşıyan demiryolu taşımacılığında 4 akslı vagonlardan...

bottom of page